آیا سوالی از ما دارید؟

ما برای پاسخ به شما اینجاییم 👋

سوالات زیر برای شماست، اگر پاسخ خود را نیافتید، از طریق فرم تماس موجود در این صفحه و یا راه های ارتباط با ما که شامل شماره های تماس، ایمیل و شبکه های اجتماعی است، با ما در ارتباط باشید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

سفارشی سازی کانتینر به چه معناست؟

کانتینرها براساس نیاز مشتریان و متغیرهای مختلف قابل سفارشی سازی هستند و شما می‌توانید طرح، ابعاد، تجهیزات داخلی و سایر جزئیات را مطابق با خواسته‌های خود به ما اعلام کنید.

نصب و راه اندازی کانتینر چگونه انجام می شود؟

تکنسین های دپوکانتین در زمینه های مختلف از جمله اینستال(نصب)، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور کامل آموزش دیده اند و قادرند به منظور خدمات مختلف به شما کمک کنند.

دپوکانتین در تامین قطعات و خدمات پس از فروش چگونه عمل می کند؟

خدمات ما شامل کانتینرها و کانکس‌هایی که توسط مجموعه ما ارائه شده اند، می باشد. اگر نیاز به تعمیرات، تغییرات یا تعویض قطعات داشتید، ما شما را در این زمینه همراهی خواهیم کرد.

آیا محصولات دپوکانتین با استانداردهای کیفی سازگار هستند؟

تمامی محصولات ما با استانداردهای کیفی بین‌المللی سازگار هستند، زیرا مواد با کیفیت برتر در آنها استفاده شده است و فرآیند تولید را با رعایت دقیق استانداردها و کنترل کیفیت مداوم پشت سر گذاشته اند.

حمل و جابجایی کانتینرها با دپوکانتین است یا مشتری؟

ما در تمامی مراحل طراحی، ساخت، اجرا، حمل و نقل و ... همراه مشتریان گرامی هستیم و حمل و جابجایی را بوسیله ماشین های نقلیه مناسب در کل سرزمین پهناور ایران زمین انجام می دهیم.

مقاومت کانتینرها در برابر شرایط آب و هوایی چگونه است؟

کانتینرهای ما از مواد برتر از نظر کیفیت و با رعایت تمامی استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شده اند، به همین خاطر در برابر شرایط آب و هوایی سخت مقاوم هستند.

آیا می توان کانتینرها را بصورت تمام ماشینی تجهیز و یا هوشمندسازی کرد؟

ما به لطف تجربه و تخصص کارشناسان مان، در تجهیز کردن کانتینرها از هرگونه تجهیزات مدرن و هوشمند که مدنظر مشتری گرامی باشد استفاده خواهیم کرد.

کانتینرهای دپوکانتین بصورت موقت برای رویدادها قابل استفاده می باشد؟

خدمات دپوکانتین شامل خرید و فروش کانتینر و کانکس های نو و دست دوم می باشد. امکان اجاره کانتینرها بصورت موقت و یا امکان استفاده موقتی کانتینرها برای رویدادها وجود ندارد.

کانتینرهای دپوکانتین مقاوم در برابر حریق هستند؟

ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی سازه های ما با استفاده از مواد مقاوم در برابر حریق ساخته می شوند و از استانداردهای کیفی برخوردارند.

فرم ارتباط با دپوکانتین