چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

کارشناسان دپوکانتین در تمامی مراحل در کنار شما مشتریان گرامی خواهند بود و با اتکا بر دانش فنی و تجربه 30 ساله خود، مقرون به صرفه ترین پیشنهاد را چه از لحاظ هزینه و چه از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش، به شما خواهند داد. بدیهی است که در بازار خرید و فروش کانتینر و کانکس، ریسک‌هایی وجود دارد. فروشندگان معتبر و با سابقه مانند مجموعه دپوکانتین برای تمامی نگرانی‌های شما راهکار قابل اعتماد و محکم دارد و این اطمینان را به شما می‌دهد.

خرید و فروش انواع کانتینر 40 فوت، 20 فوت و 10 فوت

کانتینرهای دپوکانتین از سطح کیفی بالا و استانداردهای جهانی برخوردارند و در سطوح سلامت متفاوتی از 70 تا بالای 95 درصد می‌باشند. ما خریدار و فروشنده کانتینرهای شما بصورت تکی و عمده‌ای هستیم. در فرایند خرید و فروش کانتینر، پارامترهای مهمی از جمله سلامت و اصالت کانتینر، خدمات پس از فروش و ... وجود دارند که بسیار مهم هستند. مشتریان عزیز می‌توانند از طریق تماس با کارشناسان ما، از تمامی موارد اطمینان کسب کنند.

سفارشی سازی کانتینر و کانکس و ساخت کانتینکس

کانتینرهای موجود در مجموعه دپوکانتین در طیف گسترده‌ای از سایز قرار دارند که این امر امکان سفارشی‌سازی و تغییر کاربری آنها برای مصارف مختلف را ممکن می‌کند. کانتینکس یا کانتینر تغییر کاربری داده شده، یکی از محصولات ویژه دپوکانتین است که امکان سفارش آن برای مشتریان عزیز وجود دارد. ساخت کمپ و خانه‌های پیش‌ساخته نیز از خدمات ما می‌باشد.

خرید و فروش کانتینر دست دوم

موارد استفاده کانتینر و کانکس بسیار متنوع است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای بی‌شماری باشد. در این بین در برخی موارد صرفه اقتصادی با خرید کانتینر و یا کانکس دست دوم می‌باشد. دپوکانتین با بیش از 1000 کانتینر دست دوم با سطح سلامت، سایز و قیمت متفاوت، امکان انتخاب با توجه به نیاز و بودجه مشتریان گرامی را فراهم آورده‌است.

برای دریافت مشاوره، اطلاع از قیمت‌ها و هم‌چنین ثبت سفارش، با ما در تماس باشید

هم‌چنین شما می‌توانید با مراجعه به صفحه سوالات متداول، سوالات پرتکرار کاربران ما را مطالعه کنید و یا در صورت نیاز به صحبت با کارشناسان ما، با سرشماره 90002040 تماس بگیرید.